Pirms ilgāka laika “Facebook” vietnē parādījās kāds stāsts, kurš patiesi liek aizdomāties, un ne velti ar to ir dalījušies vairāk nekā pieci tūkstoši cilvēku.

Kā vēsta sieviete, tad veikalā piedzīvoja visai savādu situāciju, kur māte ar meitu iepirkās, un noslēgumā meita gribēja vēl paņemt kādu žurnālu priekš sevis. Pēc sievietes teiktā, māte visai mierīgi pateica, ka šoreiz nesanāks, uz ko meita reaģēja visai nepieklājīgi un aizskāra savu māti.

Sieviete ar savu vēstījumu vēlas pateikt, lai ikviens pusaudzis tomēr aizdomātos, ko mums patiesībā vecāki nozīmē un ko mūsu dēļ viņi ir gatavi darīt.

Sieviete raksta:

“Šodien, stāvot rindā veikalā, dzirdēju sarunu. Pusaudze ar mammu. Mamma salikusi uz letes savus pirkumus, meita atnes un noliek žurnālu klāt pie visiem pirkumiem, ko ieraugot, mamma mierīgā balsī meitai saka : “Šoreiz nē!”

To, kas sekoja pēc tam, diez vai kādreiz vēl vēlētos dzirdēt… un vispār nesaprotu KĀ tīnis, kas vēl ir atkarīgs no saviem vecākiem, ir spējīgs savai mammai pateikt vārdus – “TU ESI NABADZE!”

Rodas jautājums – vai TU vispār saproti, ka esi sasodīti laimīgs par to vien, ka tev ir mamma!!! Vai TU maz iedomājies, ka TAVAI mammai šodien bija grūta diena darbā?!?

Vai TU pateici mammai paldies par brokastīm, par apģērbu vai par kabatas naudu, ko viņa tev noteikti dod, lai tu skolā varētu paēst pusdienas?!?

Kurš tad ir tas, kurš pērk tev zāles, kad esi slims? Kurš ir tas, kas naktīs neguļ, gaidot, kad pārnāksi? Kurš ir tas, kas pārdzīvo ar tevi, ja tev kautkur neveicas??

MAMMA vai ne? Dārgie pusaudži, vai jūs maz saprotat, cik bieži jūsu vecāki ir no kaut kā atteikušies, tikai tāpēc, lai tu saņemtu vairāk?! Mamma tev nopirka jaunu telefonu, bet sev nenopirks jaunu kleitu un uz savu darba pasākumu ies ar savu veco….

Mamma neaizgāja pie friziera tāpēc, ka tava vecā soma bija saplīsusi un vajadzēja iegādāties jaunu… Un, ja patiešām nevarat saprast šīs lietas, tad NABAGI esat JŪS, nevis jūsu vecāki!!! Un kad TU pēdējo reizi mammai pateici paldies?!”

Šiem vārdiem nav iespējams nepiekrist! Painformē arī citus, lai aizdomājas!