Jau kopš ceturtdienas Latvijā plosās pamatīgas vēja brāzmas, iepriekš piekrastē sasniedzot un pārsniedzot pat 30 m/s.

Piedāvājam vēja postījumu apkopojumu soctīklos – jumts norauts vienam no Rīgas Centrāltirgus paviljoniem, tāpat Ventspils Izglītības pārvaldei, par lūzušiem kokiem un zariem pat nerunājot.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni dzelteno un pat oranžo brīdinājumu par laiku piektdien. 14.01.2022. vakarā teju visā Latvijā rietumu, ziemeļrietumu vējš saglabāsies brāzmās 20-23 m/s, bet piekrastē vēja brāzmas sasniegs 25 m/s. ESI GATAVS, ka nolauzti koki, nenostiprināti priekšmeti vai atlūzas var radīt bojājumus un postījumus.

LASI VĒL: Makšķerēju netālu no Liepājas un beigās pieķērās kaut kas tik liels, ka rokas drebēja. Lūk, ko es noķēru! (Foto)

Iespējami elektroapgādes traucējumi. Sakarā ar straujo ledus veidošanos un iešanu, kā arī gaidāmo atkusni, applūdīs palienes un zemākās vietas. 13. janvārī plkst 12:00 ūdens līmenis Mūsā pie Bauskas 11.46 m LAS (93 cm virs NS “0”), Lielupē pie Mežotnes 7.31 m LAS (355 cm virs NS “0”). 14.01.2022. vakarā Rīgā ūdens līmenis saglabāsies +115…+130 cm LAS.

Ej uz nākamo lapu un aplūko fotogrāfijas, kādus postījumus izdarīja māte daba (Video/Foto)!