Šī svētdiena, 20. decembris, daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir sākusies ne pārāk iepriecinoši, jo mūžībā ir devies tautā iemīlēts leģendārās grupas „Linga” dibinātājs Gvido Linga, vēsta Latvijas Radio.

Gvido bija viens no pirmajiem, kas tieši Latvijā aizsāka cita veida mūziku, kas patiešām patika daudziem cilvēkiem. Rokmūziķis vispirms bija zināms kā „Linga” solists, daudzus gadus mēs viņu varējām dzirdēt arī kā Latvijas Radio 2 ētera balsi (tie bija veseli 18 gadi!), kā arī viņš bija ņēmis dalību dažādos televīzijas projektos.

Daudzas viņa dziesmas, tādas kā “Nāc dejot”, “Krodziņš”, “Šeit, šeit”, “Spārni”, ir kļuvas par klasiku un populārākajām dziesmām rokmūzikas stilā. 2020. gada februārī Gvido atzīmēja savu 50. gada jubileju, kas apritēja 2019. gada 16. jūnijā.

Mūžībā mūziķis devies 51 gadu vecumā.

Mūsu sirdīs un atmiņās Gvido paliks kā fantastisks mūziķis, īsts iedvesma avots jaunajiem muzikantiem, un, protams, labs, sirsnīgs un vienkāršs ģimenes cilvēks.

Papildus tam viņš bija izcils tēvs saviem 2 dēliem, gādīgs vīrs un labs brālis. Izsakam līdzjūtību ģimenei un tuviniekiem…