Pārdevēja jautā veikala kartiņu, neesot, saku, ka iedošu un automātiski piebildu, lai noņem par pirkumu no manas kartiņas. Sieviņai naudiņu atdeva atpakaļ, pasakot, ka sieviete samaksāja viņas pirkumu. Apjukums, nesaprašana, kā tā, pieklusums, acu skatiens uz leju!

LASI VĒL: Ejot pa Bolderājas mežu, atrasts slēpnis ar pārsteidzošiem atradumiem. Rokas drebēja, ieraugot šādu skatu (Foto)

Ta raudāt, ta kliegt par to ārprātīgo realitāti? Nebija gandarījums, bet gan rūgtums, kā saka no kakla līdz saulītei neizsakāms smagums, slikti. Kā dzīvo mūsu pensīši? Mēs strādājošie saķeram galvas par rēķiniem, par dārdzību, bet….ko tie mūsu vecīši?

Bez iespējām. Cik varēšu, tā pat vien, kādam, kā šodien…man no tā nekas nemainīsies, bet kāds ar to naudiņu, kas palika varēs nopirkt vēl vienu kukulīti…. Neesam vienaldzīgi!” kāda sieviete pēc veikala apmeklējuma vēsta savas pārdomas facebook.

Un atceramies, ka labais vairo labo! Palīdzam, atbalstam viens otru kaut vai ar dažādiem sīkumiem! Tas cilvēkus sirdis iepriecina pat ļoti! Ticiet mums!