Kā izrādās, tad kāds no pasažieriem nofilmējis notiekošo lidmašīnas iekšpusē un šis video tagad ir ievietots vietnē “Twitter”.

Svētdien, 5. maijā, “Aeroflot” lidaparāts neveiksmīgi nosēdās Maskavas Šeremetjevas lidostā. Nofilmētais video strauji izplatījies sociālajos tīklos, atklājot pasaulei to, ko īsi pirms nosēšanās redzēja visi “Aeroflot” reisa pasažieri.

Kā tika ziņots, Maskavas Šeremetjevas lidostā svētdien avārijas nolaišanās laikā aizdegās pasažieru lidmašīna ar 78 cilvēkiem, un no viņiem dzīvību zaudējis vismaz 41 cilvēks.

“Aviolainerī atradās 78 cilvēki, ieskaitot apkalpes locekļus. Pēc precizētiem datiem, kuri pašlaik ir izmeklēšanas rīcībā, no viņiem palikuši dzīvi 37 cilvēki,” sacīja Izmeklēšanas komitejas preses sekretāre Svetlana Petrenko. Vairāki cilvēki ievainoti.

Video:

Bija plānots no Šeremetjevas lidostas uz Murmansku, taču apkalpe ziņojusi par tehnisku problēmu un nolēmusi atgriezties. Lidmašīna veikusi “cieto” nolaišanos uz skrejceļa.

Pēc informēta avota teiktā, lidmašīnai radušās tehniskas problēmas, tāpēc piloti nolēmuši atgriezties lidostā, taču nolaišanās laikā aviolainera šasija un priekšgals atsitušies pret skrejceļu un lidmašīna aizdegusies, jo degvielas tvertnes bijušas pilnas.