Šā suņa dzīve bija ļoti smaga. Kamēr tas bija mazs, viņš klaiņoja pa Taizemes ziemeļaustrumu daļas ieliņām, līdz nonāca suņu gaļas mednieku rokās.

Nabadziņu kopā ar citiem nosūtīja uz Vjetnamas galvaspilsētu Hanoju, kur ir restorāni, kas specializējušies suņa gaļas ēdienu gatavošanā. Par laimi, līdz norādītajai vietai kravs auto nenonāca. Kontrabandistus iztraucēja pašaizliedzīgie dzīvnieku aizsardzības organizācijas brīvprātīgie.

Baltais suns nonāca suņu patversmē, bet viņa fotogrāfija tika ievietota internetā, meklējot sunim jaunu saimnieku. Šeit arī, par laimi, suņa dzīves melnā josla beidzās.

Viņu paņēma 45 gadīga Skotijas iedzīvotāja un iedeva viņam vārdu Mirakls, ka stulkojumā no angļu valodas nozīmē „brīnums”.

Interesantākais jau ir tas, ka suns attaisnoja savu vārdu. Dzīvnieciņš iepatikās saimnieces dēlam Kalam. Puisēns un suns kļuva par draugiem. 6 gadīgajam bērnam Mirakls izrādījās vislabākā dāvana!

Lieta tāda, ka Kails bija no dzimšanas slims – viņam bija  autisms un BCT. Amandai, zēna mātei, ļoti patika suņi un viņa zina, ka saskarsme ar suni viņas dēlam var atvieglot dzīvi. Mirakls spēja kļūt zēnam par labu draugu un ideālu pavadoni.

Neraugoties uz to, ka mūsu varonis bija parasts klaiņotājsuns bez ciltsrakstiem, viņš lieliski tika galā ar saviem pienākumiem, pat labāk par saviem mācītajiem sugas brāļiem. Tagad ar Kailu ir daudz vieglāk komunicēt. Autisms pusparalizētajam bērnam netraucē dzīvi sazināties ar dievināto četrkājaino mīluli.

Neparastā suņa nopelnus atzinuši pat speciālisti. Prestižā suņu izstādē „Krafts”, kas ik gadu notiek Londonā miraklam tika pasiegta īpaša balva. 6 – gadīgā Kaila pavadonis uzvarēja konkursā „Draugi uz mūžu”.

Tā, lūk, kliaņojošs suns no Taizemes kļuva par slimā zēna glābēju. Zēna māte ir bezgala pateicīga  glābējiem, kas atkaroja suni no suņu medniekiem. Bail pat iedomāties, kāds liktenis gaidītu suni, ja brīvprātīgie neiejauktos!

Noskaties video:

Cerams, ka ar Mirakla palīdzību Kails kļūs saprotamāks un draudzīgāks. Slimajam bērnam nav viegli dzīvot, bet pateicoties tam, ka līdzās vienmēr ir suns, puika ir ieguvis vislabāko, visuzticamāko draugu!