Dmitrijs Nagijevs centīgi slēpj savas personīgās dzīves sīkumus. Fani pat nenojauta, ar ko aktieris saistījis savu dzīvi pēc šķiršanās ar Alisi Šēru. Taču pēc kāda laika fani uzzināja vairāk par sava elka ģimeni. Un pavisam nesen informācija papildinājās ar ziņu par Nagijeva ārlaulības meitu.

Pirmoreiz žurnālistiem radās jautājumi, kad Dmitrijs kādā no intervijām savu it kā vienīgo dēlu nosauca par vecāko. Tagad mēs zinām, ka Nagijevam ir vismaz divi ārlaulībā dzimuši bērni, kurus viņam dāvājušas divas dažādas sievietes.

Dēls Marks

Vairāki masu informācijas līdzekļi apgalvo, ka ilgu laiku Nagijevs dzīvo kopā ar kādu Natāliju Kovaļenko. Ja  tam var ticēt, pāris kopā audzina 11 gadus veco dēlu Marku. Jebkurā gadījumā šīs attiecības tiek turētas noslēpumā, visos saviesīgajos pasākumos aktieris ierodas viens.

Uzzināt kaut ko vairāk par Dmitrija izredzēto nav viegli. Sieviete dzīvo savrupu dzīves veidu un gandrīz visu laiku pavada ar bērnu. Zināms ir tikai tas, ka viņa strādā televīzijā. Klīst runas, ka Nagijevs dzīvo divās ģimenēs. Tādā gadījumā viņam nākas rauties starp divām pilsētām: Maskavu un Sankt-Pēterburgu.

Mira, Nagijeva ārlaulības meita

Fani ieplēta mutes, uzzinājuši par Dmitrija Nagijeva ārlaulības meitu. Padomā tik, Nagijevs klusējis veselus 8 gadus! Meiteni nosauca neparastā vārdā – Mira – un tikai nesen mēs uzzinājām par to, ka viņai ir tēva uzvārds.

LASI VĒL: Uz ceļa satikām sunīti, kuram ap kaklasiksnu bija zīmīte. Izlasījām un nevarējām beigt smieties! (Foto)

Par meitenes māti tiek uzskatīta Anna Spektora, sena aktiera mīlestība. Pēc Nagijeva paziņu vārdiem, viņš un viņa iespējamā civilsieva satiekas jau vairāk, nekā 15 gadus. Iespējams, ka arī savu labdarības fondu „Anna” viņš nosaucis viņas vārdā.

“Mīļotā, kura uzdienējusi ar mani līdz ģenerālienei, droši vien zina, ka es maz esmu mainījies kā cilvēks”, – dalās Dmiytrijs Nagijevs. Pēc aktiera vārdiem, viņš ir atveidojis daudz dažādu tēlu, bet ģimenes lokā tāpat kā iepriekš paliek vienkāršs puisis.

Kā saka aktieris, visaugstāk viņš vērtē draudzību. Šajā ziņā viņam ir paveicies, viņa mīļotā vienlaicīgi ir arī viņa labākais draugs. Mīlestība – tas ir tas, bez kā aktieris sevi nevar iedomāties. Savstarpēja saprašanās, bērni, nākotnes redzējums: tas viss piepilda dzīvi ar jēgu.

Lai kā tur arī būtu, viss ir ļoti sarežģīti. Nāk prātā Alises Šēras grāmata „Es biju Nagijeva sieva”.  Šķiet, ka lai tajā visā ko saprastu, vajadzēs arī stāsti, kas būtu rakstīti ar Kovaļenko un Spektores roku.