Facebook lietotājs Artūrs dalījās savās domās par sauso tualešu reģistrēšanu. Lai vai cik tās būtu vai nebūtu nopietni, bet viņa viedoklī ir ieklausījušies tūkstošiem cilvēku.

Lūk, ko Artūrs saka:

“Kādreiz cilvēki smējās … “Tagad jau drīz bez VID uz tualeti arī nevarēs aiziet..?!”
Vienmēr esmu teicis, ka vārdiem ir milzīgs spēks un jādomā ko runā!
Nu un lūk… ir pienācis 2017. gads un valsts savu (galvu būtu maigi teikts) ir iebāzusi arī atejās… Sods par mājiņas nereģistrēšanu būs līdz 350 eiro fiziskām personām, bet juridiskām personām – 1400 eiro.

Šis likums man liekas stipri uzjautrinošs, jo man interesē, kas būs tie cilvēki, kas nereģistrētās mazmājiņas meklēs. Vai valsts rada jaunas darbavietas – nereģistrēto mazmājiņu meklētājiem? Un vai šai profesijai būs nepieciešama kāda īpaša sagatavotība un izglītība…

2…. Ja tu dari “kas darāms” mazmājiņā un piesārņo dabu, tad darot visu to pašu izņemot jumtu virs galvas (tātad blakus) – tu dabu nepiesārņo? Un cik liels galu galā ir šis piesārņojums??? Kas ir veicis pētījumus? Vai vides dienests? Un kā viņi to darīja? Mani patiešām tas interesē!!!

3…. Kā ir ar meža un mājas dzīvniekiem? Vai viņi pārkāpj likumu nokārtojoties kur pagadās un nereģistrējot vietu, kurā viņi izpaužas?

4. “Ja tiek izmantotas lokālās attīrīšanas iekārtas – jāskatās, lai tās tiek ekspluatētas atbilstoši ražotāja tehniskajai dokumentācijai – Tiešām? Cik mazmājiņām ir “Lokālās attīrīšanas iekārtas”?

5. Ja tiek izmantots septiķis – tam jābūt filtrācijas laukam, turklāt uzkrātie nosēdumi jānodod asenizatoram? – Tiešām …. ? Kā man viņam viņus nodot? – Asenizators tātad ir cilvēks, kas to mantību tālāk izpētīs, taču arī ar to tam nelaimīgajam džekam viss nav beidzies ,jo arī savāktie notekūdeņi jāatdod viņam… P.s. Nekad, nekad mūžā nesakiet ,ka jums ir grūta dzīve… Lai nu kam bet šis cilvēks ir pelnījis neapliekamo minimumu pilnā algas apmērā!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!