Ik pa laikam sludinājumu portālā “SS.COM” parādās kāda “pērle”, par kuru vienkārši vai nu var brīnīties, kā tik oriģināli var aprakstīt lietu, kuru tirgo, vai otrs variants sludinājuma teksts ir tāds, par kuru var vienkārši pasmieties.

Šoreiz šis ir viens no tiem eksemplāriem, par kuru var uzjautrināties.

Pārdošanā ir nonācis BMW 5. sērijas klase.

Sludinājuma apraksts:

“Pārdodam šito sū… par 1 maksimas algu. Izmisuma variants tiem, kas savādāk nevar, bet ar audi kauns braukt. Apskate vēl mēnesi un pus bāka dīzelis, lai variet aizbraukt tik tālu, lai mēs vairs viņu neredzētu nekad.

Grūti būs uzskaitīt visus mīnusus un lietas, kas nestrādā vai strādā slikti šim auto, uz katra stūra pa pārsteigumam. Izpūtējā caurums, sēdekļi netīri, čīkst logu slotiņas, trūkst pogas klimai, buktes, skrāpējumi, mistiski laukumi, kur nav krāsa uz virsbūves, nestrādā spidometrs, kardāna gultnis grab utt.

Auto vienmēr remontēts nelaikā tikai, lai izietu apskati, ko saņēma katru gadu ar trešo reizi aiz inspektora žēluma, redzot, ka esam taisījuši šito.

Īpašumā 9 gadus, pa to laiku 3 auto vērtības (sākotnējās) ieliktas, bet stāvoklis tikai pasliktinājies.

Tika braukts un var joprojām braukt ikdienā, ja netraucē cilvēku nosodošie skati. No plusiem ir: viens bagāžniekā uz akumulatora, viens zem kapota, kur dod piepīpēt, stūre ar M burtu.

Nobraukums jau notīts 3 reizes, viss sagatavots pārdošanai. Ar rezervāciju nenodarbojos. Apskatīt var gandrīz jebkurā laikā pie dienvidu tilta dārzciemā. Līzingu noformēt nevaru palīdzēt, pret rolleri nemainu.

Var piedāvāt nopietnāk behu ar mūsu piemaksu, ņemot šito pretī, bet tad uzreiz sūtiet konkrētus parametrus un ciparus. Var riskēt ne-behu piedāvāt, bet nu būsim zolīdi un nepiedāvāsim audi, nevajag kurināt. Kad pārdošu, sludinājumu izdzēsīšu, sim karti izmetīšu.”

Foto: