Pirms neilga laika “Facebook” vietnē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta autovadītājs publicēja svarīgu ziņu, par kuru būtu jāaizdomājas ikvienam šoferītim, kurš ikdienā pārvietojas ar auto un ik pa laikam satiek uz ceļa “ātrās palīdzības” automašīnu.

Kad cilvēka dzīvība karājas uz mata gala, ir svarīga katra sekunde. Bet nereti šīs sekundes mums zog citi šoferi, kuri uzskata, ka gan jau tie “ātrie” pagaidīs…

Egila ziņojums:

“Es neesmu ārsts, neesmu ārsta palīgs. Bet esmu ļoti svarīga sastāvdaļa NMPD dienestā, bez manis ne ārsts, ne ārsta palīgs nekur neaizbrauks…

Tieši tā, es esmu autovadītājs, kurš ir gatavs “maukt” cauri sastrēgumiem, sarkanajām gaismām utt, lai Tevi nogādātu drošībā, slimnīcā, kur par Tevi parūpēsies. To es māku. Un mani kolēģi arī.

Bet, lai arī kā mēs to mācētu, vienmēr ir kāds “svarīgāks”, kurš uzskata, ka tos “ātros” nafig nevajag laist, gan jau izbrauks… Vai arī viņiem nemaz tik ļoti nav jāsteidzas. Mēs NEKAD neslēdzam sirēnas un bākugunis bez iemesla.

Mēs varam stāvēt sastrēgumā, un pēc brīža ieslēgt gan skaņas signālu, gan bākugunis, jo mums izsaukumi var pienākt jebkurā brīdī! Dārgie draugi, autovadītāji utt.!

Lūdzu, palaižam operatīvo transportu, kādam līdzcilvekam tas ir nepieciešams!”

Lūgums pārdomāt šo ziņojumu un dalīties ar to!