Olga Kambala dzimusi 1982. gadā. Viņai ir bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā un pieder firma, kura importē kosmētiku.

Daiļava aizraujas ar fitnesu un lepojas ar izkopti muskuļotu augumu. Sākoties pandēmijai, uzņēmēja kopā ar savu tolaik vēl mīļoto vīrieti Kasparu Kambalu piekrita dalībai kanāla “STV Pirmā!” šovā “Mīla burbulī”.

Pēc kāzām 2021. gada 13. aprīlī Olga pieņēma vīra uzvārdu un piekrita savas laulības dzīves aizkulises izrādīt “Slavenības. Bez filtra” jaunajā sezonā. Kambalai no iepriekšējām attiecībām ir trīs meitas.

Ik pa laikam Olga dalās ar savām dzīves atziņām un attiecībām kā tādām. Kā piemēram, pirms neilga laika Kaspara Kambalas dzīvesbiedre ir apgalvojusi, ka likumīgās sievas statuss viņai ir ļoti svarīgs: “Kā man riebjas tas vārds “draudzene”! Kas tas vispār ir? Draugi un draudzenes mums ir čomi, bet mājās ir jābūt vīram un sievai.”

LASI VĒL: Ja esi attiecībās vai drīzumā būsi, tad ievēro šo! 6 paši nesaderīgākie horoskopa zīmju pāri

“Maksimālais laiks, ko drīksti pavadīt draudzenes statusā, ir seši mēneši. Pēc tam vīrietis ir jānoliek fakta priekšā – vai nu bildini, vai uz redzēšanos!” tā uzskata Olga.

Neņemot šo ikdienu, pirms neilga laika notika kāds incidents, par kuru Kambalu pāris nebija īpaši priecīgi…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!