Ingus Baušķenieks or dzimis 1956. gada 30. decembrī Rīgā. Viņš ir latviešu mūziķis un komponists, pazīstams kā grupas “Dzeltenie pastnieki” līderis un solomākslinieks. Darbojas arī kā aranžētājs un producents, raksta mūziku filmām un citiem darbiem, nodibinājis savu ierakstu firmu.

Ingus ir gleznotāja Ausekļa Baušķenieka dēls. Absolvējis Rīgas Valsts 1. ģimnāziju. No 1974. līdz 1978. gadam studējis Rīgas Politehniskajā institūtā. No 1979. līdz 1986. gadam strādājis Latvijas televīzijā par operatoru.

Sākot no 80. gadiem, darbojas arī kā aranžētājs un producents, raksta mūziku filmām un citiem darbiem, nodibinājis savu ierakstu firmu “Ingus Baušķenieka ieraksti”. Ingus visvairāk ir pazīstams pēc darbības grupā Dzeltenie Pastnieki, kur sacer dziesmas un spēlē basģitāru.

LASI VĒL: Iekāpu Rīgas sabiedriskajā un ieraudzīju vīrieti ar viņa “bagāžu”. Tā sen nebiju smējies un nevarēju nenobildēt (Foto)

Pēc grupas darbības apsīkšanas 80. gadu beigās Ingus sāka solodarbību, kurā līdz deviņdesmito gadu sākumam nereti piedalījās arī viņa sieva Edīte Baušķeniece.

Atskatoties uz tagadni, ne visiem mūziķiem klājas tik labi, cik vēlētos. Un līdzīga situācijā nonācis Ingus Baušķenieks.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!