Raimonds Pauls ir viens no izcilākajiem (ja ne pat izcilākais) latviešu daudzo un populāro mūziks autors un komponists. Viņu talants un mūzika ir arī šodien dzirdama daudzviet ārpus Latvijas robežām.

Vairāk nekā 50 gadu laikā viņa radītā daiļrade un visa veltītā enerģija mūzikai un mākslai mūsdienās ir neatņemama mūzikas sastāvdaļa dažādām latviešu paaudzēm.

Svarīgi arī piebilst, ka Raimonds Pauls, lai atskaņotu savus darbus, vienmēr izvēlas tikai talantīgākos un labākos dziedātājus un mūziķus, tādā veidā paceļot arī augstu latiņu savam darbam.

Paralēli tam visam Maestro nekautrējas un bieži vien padalās ar dažādām savām domām un komentāriem par valsts notikumiem un ne tikai. Kā, piemēram, nesen Pauls bija komentējis Latvijas dalību “Eirovīzijā 2023”, kur bija izteicies, ka varbūt mums būtu prātīgāk paņemt nelielu pauzi, mazliet vairāk pastrādāt un tikai tad startēt šāda veida liela mēroga konkursos.

Domājams, ka kāda daļa cilvēku arī tam varētu piekrist, ņemot vērā, ka jau ilgāku laiku Latvijai nav izdevies sasniegt augstāka līmeņa rezultātus.

Atgādinām, ka šobrīd Raimondam Paulam ir 87 gadu un vēl joprojām medijos izskan par viņu gan privāto, gan radošo dzīvi dažādas ziņas.

Pirms neilga laika Raimonds bija komentējis kādu notikumu, kurš bija noticis pirms ilgāka laika, taču tas ir bijis ne pārāk patīkams un viņš to arī atklāja…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!