Latvijā tiek veidoti dažādi realitātes šovi, kas ļauj iepazīt pašmāju cilvēku dzīves, proti, tiek filmēta ikdienas dzīves gaitas tādiem cilvēkiem, kas tautā ir atpazīstami un slaveni. Daudziem ir zināms realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra”, kurai jau ir izveidotas astoņas sezonas!

Šoreiz šajā kārtā ikvienam skatītājam ir iespēja vērot, kā ikdienu pavada tādi cilvēki kā Olga un Kaspars Kambala, Magone Liedeskalna, Kristaps Zutis un Elīna Pakalna, kā arī Naura Brikmaņa ikdienai. Šovs lieliski parāda to, ka dzīve nav rožu dārzs un reizēm attiecībās ir kā “pa kalniem”.

Tieši šoreiz to pašu varam teikt arī par Kambalu ģimeni. Ja iepriekš Kambalu pārim ir bijušas ne pārāk līdzīgas domas par to, kā pareizi vajag audzināt bērnus, ko darīt ar mājasdarbiem, kā labot ikdienas sadzīves lietas mājās, tad šoreiz ir lielāks piedzīvojums, dodoties uz Itāliju, Milānu, kur vecākai meitai ir mērķis pierādīt sevi modes pasaulē

. Kas ir interesanti, tad Kambalu pāris jūtas pilnīgi komfortabli kameru priekšā, līdz ar to ar skatītājiem dalās daudzās lietās, kas viņu turīgajās dzīvēs notiek.

Ģimenei bija mērķis doties uz Milānu, lai meita varētu tikt prestižā modeļu aģentūrā. Tomēr visi piedzīvojumi vēl bija tikai priekšā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!