Dziedātājai Allai Pugačovai un viņas vīram humoristam Maksimam Galkinam var tikt atņemta Izraēlas pilsonība. Tā teikts Izraēlas televīzijas kanāla 13tv pētnieciskā žurnālista Raviva Drukera ziņojumā.

Žurnālists atklāj, ka iemesls šādam lēmumam varētu būt mākslinieku reliģiskā piederība: pāris sludina kristietību, nevis jūdaismu. 2017. gadā Galkins un Pugačova apprecējās vienā no Maskavas baznīcām.

Saskaņā ar Izraēlas likumiem ebrejiem, kuri apzināti maina savu ticību, tiek atņemtas tiesības repatriēties, skaidroja bijušais konsulārā departamenta “Nativa” vadītājs Hanans Ahitovs.

LASI VĒL: Pirms gaidāmajiem svētkiem notikušas pārmaiņas Andra Kiviča dzīvē

Viņš arī norādīja, ka aptuveni puse no repatriantiem, kuri Izraēlā ieradās no Krievijas, vairāk valsts teritorijā neuzturas un ir atgriezušies Krievijā. Alla Pugačova un Maksims Galkins uz Izraēlu devās februāra beigās, pēc kara sākuma Ukrainā.

Vasaras beigās Pugačova ar bērniem atgriezās Krievijā, bet drīz vien aizlidoja atpakaļ uz Izraēlu.

Atgādinām, ka dziedātājai Allai Pugačova ir daudzu balvu, titulu un apbalvojumu īpašniece. 1980. gadā tikusi atzīta par gada labāko aktrisi un tajā pašā gadā saņēmusi Krievijas PFSR Nopelniem bagātās skatuves mākslinieces nosaukumu. 1985. gadā Pugačovai tika piešķirts Krievijas PFSR Tautas skatuves mākslinieces nosaukums, 1991. gada 21. decembrī PSRS Tautas skatuves mākslinieces tituls.