Daudziem zināmais TV žurnālists Kārlis Streips aktīvi darbojas televīzijā, vadot raidījumus. Pagājušā gada oktobrī Streips bija paziņojis, ka finansiālu apstākļu dēļ bija spiests pārdot savu septiņu istabu divstāvu dzīvokli Rīgas centrā.

Kārlis toreiz rakstīja soctīklos:
“Man ir mainījušies finanšu apstākļi – radusies nepieciešamība pārdot dzīvokli un atrast kaut ko pieticīgāku. Dzīvoklis ir divos stāvos, kopumā septiņas istabas, pašā pilsētas centrā. Dzīvoklis ir ierakstīts Zemesgrāmatā un ir pilnībā bez apgrūtinājumiem. Gribētos par dzīvokli saņemt ap 140 000 eiro.”

Laimīgā kārtā pēc pāris mēnešiem atradās pircējs, kurš arī iegādājās viņa lielo dzīvokli. Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc Kārļā tulkošanas pakalpojumiem bija samazinājies, nācās arī optimizēt dzīvošanas veidu.

LASI VĒL: Aktieris Intars Rešetins: Ar meitu šodien piedzīvojām dienu, kuru nekad neaizmirsīsim (Foto)

Tomēr pavisam nesen, jūnija sākumā Kārlis iegādājās sev trīsistabu dzīvokli blokmājā Purvciemā. Ilgi negaidot, viņš ķērās pie tā labiekārtošanas, atjaunojot virtuvi un vannas istabu.

Kārlis pats piebilst, ka iegādājoties dzīvokli un ieguldot nedaudz vēl remontā, iekrājumi vēl ir palikuši, kas kalpos kā labs drošības spilvens šajā situācijā.

Vēl viņš piebilst, ka neved īpaši dārgu dzīvesveidu. Piemēram, dažu gadu laikā viņš nav nopircis jaunas drēbes, jo viņam tās nav vajadzīgas – pilnīgi var iztikt ar to, kas ir. Savukārt televīzijas raidījumiem apģērbu sagādā “Rīga TV24”, apmaiņā pret reklāmu televīzijā.

Par sava jaunā dzīvokļa remonta izmaiņām viņš ar prieku pavēstīja arī “Facebook” vietnē, kur arī ievietoja bildes no jaunā dzīvokļa.

Foto: