Citi Zēni ir latviešu hiphopa un poprepa grupa, kura plašāku atpazīstamību ieguva 2020. gada nogalē ar dziesmu “Vienmēr kavēju”. Grupa ar dziesmu “Limuzīns uz krīta” ieguvusi 2. vietu Latvijas Radio 2 rīkotajā dziesmu konkursā “Muzikālā banka 2021”.

Grupa piedalījās arī Latvijas Televīzijas rīkotajā dziesmu konkursā “Supernova 2022” ar dziesmu Eat Your Salad, kurā ieguva 1. vietu un iespēju pārstāvēt Latviju 2022. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Neskatoties uz to, ka šī gada Eirovīzijai neklājās tik spoži, cik gribējās, cilvēki komentāros raksta un atbalsta šo grupu, piebilstot, ka viņi patiešām ir talantīgi jaunieši un ne līdz galam novērtēti. Noteikti “gāzīs” kalnus arī pēc Eirovīzijas!

LASI VĒL: Sliktas ziņas aktiera Intara Rešetina dzīvē

Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Pirms neilga laika grupas solists Jānis Pētersons atklāja piedzīvoto koncertā, kas noteikti palika un paliks atmiņā uz ilgiem laikiem.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!