Jau iepriekš vēstīts, ka jūnija vidū no dzīves pēkšņi šķīrās leģendārais mūziķis Gunārs Meijers (63). Īpaši sāpīgi šo faktu pārdzīvojis viens no viņa tuvākajiem draugiem Normunds Jakušonoks (51), vēsta 29. jūnija – 5. jūlija izdevums “Kas jauns”.

Mūziķis atzīst, ka bērēs “raudājis kā mazs bērns”, drauga aiziešanu uztverot ļoti, ļoti sāpīgi. Abi bijuši draugi jau teju 30 gadus, kāda numeroloģe pat izrēķinājusi, ka abi esot astroloģiskie dvīņi. Meijers nav slēpis, ka Jakušonoks ir viņa vienīgais īstais draugs.

Daudz laika pavadīts kopā gan uzstājoties klubā “Karakums”, gan vienubrīd pat muzicējot “Labvēlīgajā tipā”, un, protams, teju katru gadu abi rūpējās par Latvijas hokeja fanu labsajūtu krodziņos pasaules čempionātu pilsētās.

Ar sievu Daigu Normunds “sadziedājies” tieši grupā pie Meijera, kur viņa bijusi bekvokāliste. Pēdējos gados sanācis tikties retāk, savu darījusi arī pandēmija. Normunds atklāj, ka dažkārt pārskaitījis naudu Gunāra ārstēšanai – kaites bijušas daudzas un dažādas.

Beidzot satikties izdevies pirms kāda mēneša, abi sēdējuši vairākas stundas. Šķitis, ka dzīve atgriezīsies agrākajās sliedēs, kad abi tikušies ikdienā, bet sanācis tā, ka Gunāra vairs nav. Ir ļoti skumji, atzīst Normunds, rakstā atklājot daudzus un smieklīgus atgadījumus no abu kopīgajām mūzikas gaitām.