27-gadīgajai anglietei Lorijai Harrisai māte vienmēr bija vistuvākais cilvēks pasaulē. Labākā draudzene, mūžīgā padomdevēja, gādīga māte – Liza vienmēr palīdzēja meitai, nežēlojot spēkus.

Par nelaimi, pirms diviem gadiem Harrisu ģimenes dzīve sabruka. Ārsti noteica 46-gadīgajai Lizai briesmīgu diagnozi, un, tikai pateicoties Lorijai, viņas mamma vēl aizvien ir dzīva!

2015. gadā sieviete uzzināja no ārsta savu briesmīgo diagnozi. Vārdi „olnīcu vēzis” Lizas ausīs skanēja kā nāves spriedums. Mūsdienu medicīna jau ir sasniegusi milzīgus panākumus cīņā ar šo kaiti. Par nelaimi, daudz līdzekļu vairs nespēj palīdzēt, ja slimība konstatēta pārāk vēlu.

Mediķi konstatē: vairāk nekā 70% gadījumu olnīcu vēzi atklāj tikai trešajā vai ceturtajā stadijā. Tā bija arī ar Lizu. Grūti iedomāties, ko juta sieviete, dzirdot briesmīgo verdiktu.

Ar 4. vēža stadiju ārsts Lizai deva ne vairāk kā vēl divus gadus. Taču šoziem speciālisti vēl vairāk „iepriecināja” nelaimīgo, teikdami, ka viņai atlikušas labi, ja vēl kādas četras nedēļas. Par laimi, Lorija, pārvarot šausmas, jau no paša sākuma ņēmās palīdzēt mātei!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!