Pirms pāris dienām, kad Facebook lietotājs Armands padalījās ar savu pieredzi, atpūšoties kempingā “Leiputrija”, kļuva par īstu sensāciju internetā un par vienu no aprunātākajiem kempingiem Latvijā. Raksts izlasāms šeit.

Redzot šo rakstu paši kempinga īpašnieki, ir nolēmuši sniegt savus komentārus uz visām šīm sūdzībām.

Lūk, kas viņiem sakāms:

“Paldies viesiem par jauko rakstu. Taču arī kempinga “Leiputrija” saimnieki vēlētos sniegt komentāru:

1.) Kempings “Leiputrija” pie sevis aicina atpūsties klusas atpūtas cienītājus: zolīdas kompānijas, ģimenes ar bērniem, dabas mīļotājus. Kempingā nav atļauta skaļa ballēšanās, mūzikas atskaņošana u.tml. Pa nakti saviem viesiem garantējam klusu naktsmieru.

2.) I. Butevica ar savu kompāniju veica rezervāciju 12 personu kolektīvam. No pieredzes zinot, ka lielākiem kolektīviem parasti plānots pasākums/svinības, kā ierasts, e-pastā jautājām vai klusais kempings viņiem būs īstā vieta. Atbilde apstiprinoša – nav iemesla cilvēkiem neticēt.

3.) “Leiputrija” ir mūsu ģimenes iztikas avots un sirdslieta: mums sāp, ja kādas stiprāk iedzērušas grupas dēļ, citi viesi – mūsu īstā mērķa auditorija – nespēj baudīt jauku un klusu atpūtu. Mums ir divi varianti: vai nu ļaut trokņšot un ālēties Buteviciem un saņemt sliktas atsauksmes no visiem pārējiem viesiem, vai arī neļaut Buteviciem ālēties un saņemt labas atsauksmes no pārējiem. Izvēle ir vienkāršāka par vienkāršu: mēs vēlamies, lai pie mums atgriežas klusās un zolīdas ģimenes, pārīši un kompānijas, nevis Butevici.

4.) Ja par konkrēto gadījumu, tad Butevici “pārsita” dažu labu stulbumu visā mūsu darbības pieredzē: piemēram, neviens līdz šim nebija iedomājies iekurinātu grilu ienest koka nojumē, nolikt uz koka grīdas, zem skaidu jumta un tur cept gaļu. Labi, ka pamanījām un no rīta nojumes vietā neatradām vien pelnu čupiņu. Alkohols aizmiglo prātiņu – tā to sauc.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :