Jebkura laimīga ikdiena sākas ar mīlestību pret sevi un savu būtību. Sievietes dzīvē ir ļoti svarīgi mīlēt pašai sevi un savu iekšējo pasauli mācēt iznest uz āru tā, lai to iemīl arī citi līdzcilvēki. Kā to izdarīt labāk un vienkāršāk, neapmeklējot dārgus seminārus un neieguldot pārāk daudz līdzekļu? Salons Nofrete spēs pastāstīt un iepazīstināt ar iekšējo un ārējo cilvēku skaistumu un to, kā gūt līdzsvaru starp šīm lietām.

Pieredzes bagāti speciālisti

Jau teju divdesmit gadus Rīgas centrā E. Melngaiļa ielā 5 darbojās skaistumkopšanas salons Nofrete. Salona pakalpojumu klāsts ir plašs, savā komandā pulcējot savas jomas lietpratējus, kuri ar visaugstāko atbildības sajūtu liek klientiem justies aprūpētiem un īpašiem. Salonā satikušies šādi specialisti:

* Dermatologs;

* Plastiskais ķirurgs;

* Kosmetologs;

* Nagu kopšanas speciālisti;

* Un daudzi citi, kuri nodrošina vēlamo pakalpojumu.

Visaptverošs pakalpojumu klāsts

Skaistuma centrs Nofrete piedāvā ļoti lielu pakalpojumu klāstu visam ķermenim. Tos laipni aicināti ir izbaudīt gan sievietes, gan arī vīrieši, kuri rūpējās par savu skaistumu un iekšējo labsajūtu. Piedāvājuma plašums ir ļoti liels; sīkāk par katru procedūru iespējams uzzināt salona mājaslapā nofrete.lv.

Viena vērtīgākajām skaistumkopšanas salona priekšrocībām un vērtībām ir jaunības paildzināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās. Sevišķi populāra procedūra, kas liek sejai izskatīties jaunākai ir lūpu palielināšana. Tā veido jaunības efektu, paceļot lūpu kaktiņus un piepildot tukšās vietas lūpās, kas izveidojās gadiem ejot. Ar gravitāciju, kas liek lūpām lēnām noslīdēt uz leju, cīnieties pašu spēkiem nav iespējams, tomēr ar Nofrete salona speciālistu palīdzību un lūpu palielināšanas procedūru jebkas ir iespējams.

Ikdienas rūpes par savu ķermeni

Tāpat kā katru vakaru mēs ieziežam rokas ar krēmu un tīram zobus, mums sievietēm ir jārūpējas par vaksāciju, lai justos brīvāk un vieglāk. Ne tikai vasaras siltajos mēnešos, bet arī ziemā, rudenī un atlikušajos mēnešos ir jāspēj sev nodrošināt ikdienas kvalitatīvu aprūpi. Lai āda neiekaistu un nerastos nevajadzīgi izsitumu vaksācijas rezultātā, salona Nofrete piedāvājumā ir vaksācija.

Vaksācijā tiek izmantots speciāls vasks ar kā palīdzību no ādas tiek atvienotas atmirušās šūnas. Matiņu augšana pēc procedūras paliek lēnāka un arī tie sāk augt trauslāki, tomēr procedūra jāveic regulāri, jo vaska darbības mērķis nav apturēt matiņu augšanu, tas vairāk būs fotoepilācijas varā.

Salona Nofrete speciālistu rūpēs jūsu āda ir drošās rokās. Izmantojot īpašus attīrošus līdzekļus, relaksējošās eļļas un citus atslābinošos produktus, salons nodrošina izcilu kvalitātes darbību, lielisku labsajūtu un viennozīmīgu vēlmi atgriezties.

Lai rūpes par sevi ir ikviena prioritāte. Uz satikšanos Nofrete!