Ceļu satiksmes negadījumi notiek samērā bieži, un  autoinspekcijas darbinieki jau ir paspējuši pierast pie dažādām avārijām un  to sekām.

Viņus vairs  praktiski nav iespējams ar kaut ko pārsteigt. Taču kādas avārijas sekas burtiski uzspridzināja visu iecirkni. Par iemeslu tam bija kāda aculiecinieka rakstītais paskaidrojums, un, protams, pirms tam notikušais.

Lūk, šī šedevra teksts, izlaižot ceļu satiksmes negadījuma dalībnieku vārdus un mašīnu numurus. To  nu vajadzētu izlasīt katram!

“Es braucu Sarkanarmijas prospekta virzienā ar savu skūteri Gilera Fuoco 500. Strikti ievēroju ceļu satiksmes noteikumus un uzmanīgi vēroju situāciju uz ceļa.

Berounas ielas krustojumā, par brīnumu man un pārējiem satiksmes dalībniekiem, pie sarkanās gaismas izbrauca melns automobīlis Hummer bez numura. Es laikus pamanīju bīstamību un lai izvairītos no sadursmes, biju spiests bremzējot iebraukt pretējā kustības joslā, un tur apstājos ceļa malā.

Veicot šo manevru, es aizmugurē izdzirdēju skaļu troksni. Pagriezies ieraudzīju, ka Hummer ir satriecies ar  vienā virzienā ar mani braucošo Suzuki markas automobīli. No trieciena mašīnai Suzuki pilnīgi tika norauta virsbūve. Pie Suzuki stūres atradās meitene, un es devos sniegt viņai pirmo palīdzību.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!