Pavisam nesen Facebook vietnē sieviete vārdā Elīna publicēja savu stāstu par to, kas atgadījās viņas ģimenē.

Pagaidām nav viegli pārdzīvot ko tādu, bet Elīna ir cerības pilna, ka apkārtējie cilvēki nav vienaldzīgi.

Elīna raksta:

“Šis rīts mūsu ģimenē iesākās šausmīgi. Pulkstens 7:50 mammu veda uz darbu un nekas neliecināja par nelaimi. Pulkstens 8:15 mammas dzīves biedrs atgriezās mājās un mūsu mājas bija liesmās.

Pirmie, zibenīgi, ieradās Tērvetes brīvprātīgie ugunsdzēsēji un sāka dzēšanas darbus un pēctam ieradās Dobeles, Jelgavas un Elejas ekipāžas. Tikai laimīgu apstākļu dēļ izdevās izglābt mājdzīvniekus, dokumentus un nelielu daļu no iedzīves.

Kūts ar lopiem, siena šķūnis, malkas šķūnis laimīgā kārtā netika skarts, taču… Ugunsnelaime izcēlās mūsu – Ināra Zvirbule Janis Zvirbulis Arnis Balodis – bērnības mājās, kurās sadega visas atmiņas par bērnību.

Ir grūti apjaust notikušo un vēl grūtāk lūgt palīdzību, taču dzīvē diemžēl notiek arī tā. Tāpēc lūdzam un būsim pateicīgi katram, kurš spēs palīdzēt mums šajā grūtajā brīdī.

Novērtēsim jebkādu palīdzību būvmateriālu un naudas izteiksmes līdzekļos, lai pēc iespējas ātrāk saglābtu ko vēl iespējams glābt un, lai atjaunotu bērnības mājas.

Mammai šobrīd ir kur dzīvot, taču, varbūt kādam ir dzīvojamais vagonins, kuru varētu aizdot, lai mamma varētu dzīvot uz vietas, jo ir jārūpējas par kūtī palikušajiem lopiem. Paldies visiem, kas nepalika vienaldzīgi!

Palīdzēja un palīdzēs… Rekvizīti: Ināra Zvirbule Konta nr. LV66PARX0015666245123 Maksājuma mērķī lūdzu norādīt – ziedojums ugunsgrēkā cietušajiem Telefona nr. saziņai 26522319, 22437074