Šoreiz pastāstīsim par kādu pārsteidzoši smieklīgu notikumu, kas pilnīgi noteikti varēja kļūt par kāda komēdijseriāla sižetu. Bet sākās gan viss ne pārāk jautri…

Mazā zēna Džouija galva iesprūda starp metāla sētas stieņiem. Pieaugušie gan steidzās mazajam palīgā, tomēr sēta bija pagatavota no pamatīga materiāla, tāpēc puišeļa tēva centieni nevainagojās panākumiem.

Runājot par puiku, jāsaka, ka viņš gan pat negrasījās krist panikā. Vēl vairāk, viņš pats atrada ģeniālu risinājumu izkļūšanai no situācijas!

Tāpēc ne velti saka, ka bērnu domāšanas veids reizēm ir pat ļoti oriģināls un radošs. Iespējams, kāds no pieaugušajiem pirmajā mirklī uzreiz gribētu sākt zāģēt uz pušu stieņus vai saukt profesionāļus, kuri, visdrīzāk, darītu to pašu. Bet Džouijs nav tāds, viņš pats atrada veidu, kā izkļūt no ķibeles.

Ieraugot, ka dēls ir iekļuvis nelielā ķibelē, māte paņēma kameru un sāka visu šo filmēt. Acīmredzot viņa vienkārši vēlējās iemūžināt kadrus, kā viņas dēls spēj tikt galā ar dzīves izaicinošām problēmām.

Tētis sākotnēji mēģināja it kā palīdzēt Džouijam, bet īsti nekas veiksmīgi nesanāca. Mazais zēns nekrita panikā un noslēgumā pats veiksmīgi ar visu tika galā.

Noskaties video: