Pēdējā laikā daudz tiek runāts par amatpersonu un vienkāršo cilvēku telefona sarunu noklausīšanos, ko veic specdienestu darbinieki. Bet tā īsti neviens nemaz nezina, cik tālu iet specdienestu darbinieki mobilo ierīču noklausīšanā.

Bet varbūt tās vienkārši ir slimīgas masu mediju un spiegu filmu izraisītas fantāzijas, kuras vienmēr ir populāras visā pasaulē un patiesībā nekādas noklausīšanās nemaz nenotiek?

Šeit būs 8 dažādas mobilo telefonu kombinācijas, kuras jums palīdzēs par to tikt skaidrībā. Tās nezina pat visi operatori.

1. *#43#

Parādās informācija par to, ka tiek gaidīts izsaukums telefonā.

2. *777# (kods Ukrainai)

Uzzināt tekošo bilanci un uzzināt operatora piedāvājumu atkarībā no tā, kāds operators jūs tagad apkalpo.

3. *#06#

Šis kods ļauj saņemt jebkura telefona unikālos IMEI datus.

4. *#21#

Ar šīs kombinācijas palīdzību var uzzināt par to, vai jūsu zvani, īsziņas vai citi datori nepienāk vēl kādam citam arī. To var izdarīt, uzzinot, vai viedtālrunī ir uzstādīta pāradresācija.

5. *#33#

Parādās dati par to, kādus servisus uztur jūsu telefons un kuri no tiem iziet no šā aparāta konkrētajā brīdī. Tie var būt zvani, īsziņas un daudz kas cits.

6. *#62#

Uzrāda numuru, uz kuru pāradresēti jūsu zvani un citi dati, ja tāds ir.

7. ##002#

Šis kods izmantojams izsaukuma pāradresācijas atslēgšanai, lai zvanus saņemt varētu tikai telefona aparāta īpašnieks, tas ir, jūs.

8. *#30#

Sniedz nepieciešamo informāciju, lai noteiktu ienākošo zvanu numurus.

Šīs vienkāršās kombinācijas var nodrošināt jūs pret vienkāršiem mēģinājumiem piekļūt jūsu telefona informācijai. Pret sarežģītākiem veidiem gan, visdrīzāk, tie nespēs pasargāt.