Astrologi nenogurst pārsteigt ar jauniem reitingiem, piemēram, kura ir labākā sieva, bet kurš – dzimis priekšnieks. Pēc astrologu viedokļa, nākamās 5 Zodiaka zīmes ir ar saviem niķiem un stiķiem, kuri ir grūti kontrolēt savas emocijas.

5. Mežāzis

Šīs zīmes pārstāvji nekad nedarīs to, ko negribēs, neviens viņiem nevarēs pavēlēt! Iegūt Mežāža cieņu ir ļoti grūti. Mežāži ir pieraduši dzīvot starp stipriem cilvēkiem, tāpēc viņu draugu loks ir neliels. Ja esi iemīlējies Mežāzī, tad tev būs nepieciešama izturība un pacietība. Savādāk nekā!

4. Ūdensvīrs

Atrast kopīgu valodu ar Ūdensvīru ir tas pats, kas iemācīties ķīniešu kaligrāfus. Šīs neparastās zīmes pārstāvji komunikācijā ir ļoti specifiski un ciena tikai savu viedokli. Ūdensvīri atšķiras no citām zīmēm ar savu īpašo prātu un mērķtiecību, tomēr pašpārliecība un emociju vētra ņem priekšroku.

Tad Ūdensvīri sāk zaudēt savu iecerēto kustību. Vainīgi paliks visi citi, tikai ne viņi paši!

3. Dvīņi

Runātīgi, krāšņi, nemierīgi, viņi mūžīgi kļūst par vietējo hroniku varoņiem, jo viņus tā vien velk piedzīvojumu meklējumos. Sabiedrības viedoklis Dvīņiem ir tukšs, kuram viņi netērēs savu dārgo laiku un nervus.

Saspringtos mirkļos Dvīņi no nepatīkamās situācijas aizslīdēs klusu, uzvelkot vienaldzības masku. Bet viņu dzīve ir šaha galdiņš, kur viņi katru dienu gūst uzvaru.

2. Auns

Otro vietu ir iekarojuši Auni – pašas impulsīvākās Zodiaka zīmes pārstāvji. Auniem dziļi ir vienalga, ko lauzt. Lai sasniegtu mērķi auni ies pāri visam. Sievietei Aunam vienmēr ir taisnība. Ģimenē, kur dzīvo Auni, skumt nevajadzēs.

1.Skorpions

Lūk, arī pati sarežģītākā Zodiaka zīme. Bravo, Skorpioni! Šīs zīmes pārstāvji ir ieņēmuši pirmo vietu reitingā, nepieliekot nekādus pūliņus. Viņu raksturs – trakuma, patmīlības un liels sajaukums pret pasauli.

Viņi nebaidās no grūtībām. Ar Skorpioniem ir ļoti grūti atrast kopīgu valodu.

Avots