Pavisam nesen viņam palika 14. Bet šo puisi pazīst visa Lielbritānija un jau sen godā viņu par mūsdienu vunderkindu un “mazo Mone”. Slavens šis puisis kļuva nevis savu skaisto acu dēļ, bet gan sava īpašā talanta dēļ.

Tik ļoti īpaša, ka salīdzinājums ar Monē puisim nav glaimošana, bet gan kā zīme par dižā impresionista reinkarnāciju.

Reiz, kad viņam bija 10 gadi, kādās no ģimenes svinībām viņš uzgleznoja ainavu. Kīrons Viljamsons sāka zīmēt, kad viņam vēl nebija 5 gadi. Vairumā viņa gleznu ir attēlota Norfolkas apkārtne.

Norfolka, kurā viņš ir nodzīvojis visu savu mūžu un Kornvola, kura ir viņa iemīļotā atpūtas vieta.

Acīmredzot viņš savos darbos ieliek dvēseli, jo viņa, zēna, skolnieka, talantīgais  apkārtnes redzējums ir pārsteidzis daudzus – pat Japānā, ASV, Vācijā viņš ar saviem darbiem ir plaši pazīstams.

No 8 gadu vecuma jaunais mākslinieks sāka pārdot savas gleznas izsolēs un 9 pusstundas laikā ir pārdevis 33 gleznas par 235 tūkstošiem dolāru.

23 viņa darbi tika pārdoti internetā pircējiem par cenu 360000 dolāri tikai 20 minūšu laikā. Tā mākslas sākumskolas skolnieks kļuva par 2,2 miljonu dolāru īpašnieku.

Visi ienākumi par pārdotajām gleznām tiek pārskaitīti uz viņa personīgo kompāniju Kīrons Viljamsons Ltd, kuras direktori ir viņa vecāki.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!