Kāda Facebook lietotāja vārdā Ilona ir publicējusi visai jauku stāstu par sievieti, kura savu darbu dara ar prieku un no sirds. Izlasot ko tādu, uzreiz rodas vēlme aiziet pie šīs sievietes un nopirkt kādu gardu saldējumu!

Ilona raksta: “Atveru sirdsstāstu sēriju. Tā ir Emīlija. 92 gadi. Pilni, kā viņa saka. Viņa tirgo saldējumu. Vairāk kā 17 gadus. Katru dienu sastopama Vērmanes dārzā, pie lielā koka. Uz darbu mēro lielus attālumus. Vienmēr smaida un laipni pasveicina katru, kas iegādājas saldējumu tieši pie viņas.

Šogad nedaudz bēdājas. Par laikapstākļiem. Viņai patīk garas rindas pēc saldējuma. Un sarunas, protams. Un smaidi.

Kad viņu bildēju, vairākkārt man pārjautāja un pārliecināja par to, ka viņu navvērts bildēt. Neesot jau dikti smuka. Bet IR. Ar savu sirdssiltumu, smaidu un dvēseli. Raksturīgākais joks ir par to, ja nākamajā gadā viņa nevarēs tirgot saldējumu, tad viss – meklēs vietu kalniņā (tā man vieglā manierē piedraudēja!).

Stāsts par to, ka katram dzīvē ir jāatrod savs sirds darbs un savs “es”, ko darīt un ar ko dzīvē tikt uz priekšu. #sirdsstāstsparemīliju #saldējumsizglābspasauli

Un, protams, ja ir kāre pēc saldējuma un smaidiem – tagad arī Jūs zināt, kur viņu meklēt!”

Dalies ar šo ierakstu, informē savus draugus un kopā dodaties uz Vērmanīti pie šīs jaukās sievietes! Saņemsi ne tikai gardu saldējumu, bet arī pozitīva emocijas.