Kā vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi, tad pirmdien Latvijai no ziemeļiem pietuvosies zema spiediena ieplaka ar atmosfēras fronti – diena būs vēl kopumā saulaina, bet mākoņu daudzums pakāpeniski palielināsies.

Un vakarpusē, sākot no ziemeļiem, ir sagaidāmi nokrišņi – pārsvarā slapjš sniegs un lietus. Otrdien šī atmosfēras fronte vēl šķērsos teritoriju, līdz ar to visā teritorijā ir gaidāmi nokrišņi: naktī sniegs, slapjš sniegs, bet dienā, gaisa temperatūrai paaugstinoties, slapjš sniegs pāries lietū.

Nedēļas sākumā pūtīs mērens rietumu puses vējš, kas pirmdien, galvenokārt ziemeļu rajonos, sasniegs vēja brāzmas 15 m/s.

Šajās dienās gaiss iesils līdz +1…+7°, bet naktī lielākajā daļā valsts teritorijas termometra stabiņš noslīdēs zem 0°, pazeminoties līdz 0…-8°. Nedēļas vidū īslaicīgi laika apstākļus noteiks augsta spiediena atzars, līdz ar to atkal vairāk spīdēs saule, nokrišņi nav gaidāmi, tomēr nakts laikā gaisa temperatūra var atkal pazemināties līdz -4…-9°, bet dienā iesils līdz -1…+5°.

Nedēļas otrajā pusē dominēs ciklonu ietekme Latvijā – biežāk debesis aizklās mākoņi.

Lai gan marts jau tuvojas izskaņai, tomēr biežāk vēl varēsim novērot slapju sniegu, sniegu, kas tikai dienas laikā pāries lietū, jo arvien nakts stundās pieturēsies sals, bet dienā kļūs ievērojami siltāk.