Ja septembra sākumā likās, ka vasara un tās patīkamais siltums ir no mums atvadījies un atgriezīsies tikai nākamajā gadā, tad pavisam nesen visi mēs kopā varējam izjust patīkamu pārsteigumu, jo, kā izrādās, tad vasarīgo laiku varēsim vēl nedaudz pabaudīt.

Kā zināms, tad šī nedēļa, sākot ar 21. septembri, ieviesa priekš mums patīkamas izmaiņas, jo gaisa temperatūra ir gandrīz tik pat augsta kā augusta dienās!

Trešdiena bija viena no siltākajām dienām, bet tas nebūt nenozīmē, ka ar to viss ir beidzies.

Kā vēsta sinoptiķi, tad siltais un vasarīgais laiks saglabāsies līdz pat šīs nedēļas nogalei!

LASI VĒL: Slavenā latviešu dziedātāja Olga Rajecka pārsteidz sekotājus: Viņa ir izmainījusi savu ārējo izskatu (Foto)

Tiek vēstīts, ka ceturtdien un piektdien vietām, galvenokārt Kurzemē un valsts centrālajā daļā, var izveidoties pa kādam mākonim, kas varētu atnest nelielu lietu un pērkona negaisu, tomēr pārsvarā laiks būs patīkami silts un sauss.

Vēl iepriecinošāk ir tas, ka brīvdienas paies bez lietus. Gaisa temperatūra pēcpusdienās sasniegs +19..+25 grādu atzīmi. Ja runājam par naktīm, tad tās arī kļūs siltākas, un to temperatūra nenoslīdēs zemāk par +8..+16 grādiem.

Līzd svētdienai, 27. septembrim, gaidāmi arī jauni siltuma rekordi. Savukārt jau no pirmdienas, 28. septembra, laiks kļūs vēsāks, gaidāms arī lietus.

Izbaudiet šīs brīvdienas kārtīgi!