Kā tiek vēstīts, tad otrdien stiprajā vējā Siguldas pusē nolauztas desmitiem priežu un egļu, kā arī stiprā vēja ietekmē ir izpostīts kluba “Siguldas Bebri” teritorija.

Pilsētas teritorijā stiprais vējš postījumus nav nodarījis. Spēcīgāks vējš plosījies uz Jūdažu pusi, kur lūzuši koki, privātmājām cietuši jumti.

Pašlaik pašvaldība vērtē iespējamos zaudējumus un vēlāk lems par to, kā varētu palīdzēt saimniecībām, kuras cietušas vētrā.

Latvijas centrālajos un austrumu rajonos otrdienas pēcpusdienā bija spēcīgs negaiss, kura laikā bija krasas vēja brāzmas un pamatīgas lietusgāzes.

Pērkona negaisa laikā vēja brāzmas sasniedza 15 – 19 metrus sekundē. Spēcīgais negaiss pāri Latvijai sāka virzīties priekšpusdienā.

Spēcīgs negaiss otrdienas pusdienlaikā piemeklējis Siguldas novadus, kur kādā saimniecībā nopostījis ābeļdārzu, kā arī sabojājis dzīvojamās mājas dakstiņu jumtu un logus.

Spēcīga negaisu fronte pāri Latvijai sāka virzīties priekšpusdienā un vēl līdz vakara daudzviet Sēlijā un Latgalē var nest spēcīgus, postošus vējus, intensīvas lietavas un pamatīgu krusu.

Noskaties video: