Daudziem cilvēkiem vārds „vecmāmiņa” asociējas ar noteiktu sievietes tipu. Mūžīgais lakatiņš ap galvu, salīcis augums un grumbaina seja – citādas vecmāmiņas viņi nevar iedomāties. Sievietes, par kurām šodien stāstīsim, ir pavisam citādas.

Katrai no šīm skaistulēm ir pieauguši mazbērni, bet viņu izskats satriec vīriešus. Cilvēki ar cieņu sauc šī video varones par „sievietēm bez vecuma”, uzskatot, ka gadiem pār viņām nav varas!

Vendija Ida saka, ka savos 63 gados jūtas daudz labāk, kā pirms 30 gadiem. Agrāk viņa svēra 90 kilogramus. Izlēmusi novājēt, sieviete nometa 35 kilogramus, bet pie tā neapstājās. Tagad draudzenes viņu apskauž!

Rebeku Lansu cilvēki sauc par „brīnumu bez vecuma”. 74-gadīgā sieviete vēl aizvien strādā par zumbas treneri un uzvar vecāka gadagājuma sieviešu skaistumkonkursos. Un, patiesi, Rebekas figūra neizskatās sliktāk kā viņas mazmeitas figūras.

64-gadīgajai Sjūzanai ir trīs mazbērni. Tomēr par vecmāmiņu šo slaido blondīni saukt mēle negriežas. Padzīvojusī skaistule trenējas trīs reizes nedēļā, bet vīrieši, kā agrāk, pavada viņu ar sajūsminātiem skatieniem.

Heila Makgī pēdējā mūsu varone, arī ir vecmāmiņa. Taču, kad viņa stāv blakus mazmeitai, viņu drīzāk var noturēt par meitenes māti. Enerģiskuma un mērķtiecības ziņā Heila tiešām var uzveikt jaunās dāmas!

kā redzi, pat nepielūdzamo laiku var savaldīt, kā strauju zirgu. Šīm „vecmāmiņām” gadi šķiet ir apstājušies. Raugoties uz viņām, saproti, ka skaistums ne vienmēr aiziet līdzi gadiem!