Mums katram bērnībā ir bijušas savas bailes. Viena no mūsu šīs dienas stāsta varonēm arī nav izņēmums. Tikai diez, vai kādam baiļu cēlonis ir bijis paša vecmāmiņa…

Nesen 51-gadīgajai Oklahomas iedzīvotājai Ženēvai Robinsonei tika piespriesti trīs mūža ieslodzījumi par izņirgāšanos par pašas mazmeitiņu. Meitene vairākus gadus bija dzīvojusi pie savas vecmāmiņas, un to laiku var saukt par īstu elli.

Ženēva bija iestāstījusi mazmeitai, ka bēniņos dzīvo īsta ragana vārdā Nelda, kura pārtiek no nepaklausīgiem bērniem. Periodiski sieviete pārģērbās par raganu un terorizēja mazmeitu.

Mazā bailēs kliedza, bet sieviete tikai sadomāja aizvien cietsirdīgākas “izrādes”. Reizēm Ženēvai piebiedrojās arī viņas piedzīvotājs 33-gadīgais Džošuā Greindžers. Viņam tika “iedalīta” dēmona Kugro loma.

Ar parastu iebaidīšanu vien viss neaprobežojās. Izmeklēšanā noskaidrojās, ka reiz naktī sieviete noskuvusi meitenei matus, tāpat viņa ir dzēsusi pret viņu cigaretes, ar šķērēm griezusi pirkstus, situsi viņai pa galvu, neļāvusi iet uz skolu. Vecāmāte neveda mazmeitu pie ārsta, kaut meitenei bija cirpējēde.

Starp citu, tieši mediķi sāka apsūdzēt veco sievieti, kad viņu redzeslokā beidzot meitene nonāca. Pamanījuši dažādās rētas uz meitenītes ķermeņa, viņi darīja to zināmu attiecīgajām iestādēm.

Tiesā arī tika demonstrēts video, kuru bija filmējusi pati Ženēva. Pēc tam sieviete atzinās savos nodarījumos. Viņai tika piespriesti trīs mūža ieslodzījumi par izņirgāšanos par savu mazmeitiņu. Džošuā Greindžeram, kā līdzdalībniekam, cietumā nāksies pavadīt 30 gadus.

Sprieduma nolasīšanas laikā tiesnesis demonstrēja meitenes fotogrāfijas pirms un pēc biedēšanas. Pa kreisi bija laimīga smaidoša meitenīte, bet pa labi bērns ar skumjām acīm un sasitumiem uz sejas.

Tiesnesis nosauca Ženēvu par slepkavu, jo viņa bija nogalinājusi meitenītes bērnību un apdzēsusi spožumu mazās meitenītes acīs.