Kāda sieviete dalījusies ar nelāgu pieredzi Nodarbinātības valsts aģentūrā, kad devusies, lai iestātos bezdarbniekos. Portālā “sudzibas.lv” sieviete raksta, ka uz NVA devās pirmo reizi. “Vēlos izteikt lielu nepatiku pret NVA darbinieci.

Pirmo reizi biju iestājusies bezdarbniekos, attieksme pret mani bija drausmīga, pazemojoša un tīrākā ņirgāšanās, pacilātā balsī, aģente Lāse Smildziņa.

Man bija līdzi bērns, kurš nobijās no viņas, l. Smildziņai bija jāiet pusdienās plkst. 11.30, par to neko nezināju, jo bija teikts, lai nāku laikā no plkst. 9.00-16.00.

Tādēļ viņa man uzbruka, sāka teikt, lai vairs nenāku šādā laikā, un ka viņai gribas ēst, ko es vispār pie viņas atnācu, neizskatoties, ka es esmu normāls cilvēks, ko es iedomājoties, un kāpēc tēloju, ka iešu strādāt. Es biju šokā,” raksta sieviete.

Tikmēr komentāros zem ieraksta par šo tēmu izvērtās diskusija. Kāds komentētājs raksta, ka tā vietā, lai pavadītu laiku NVA, sieviete būtu labāk aizgājusi uz kādām darba pārrunām, jo “darbinieki vienmēr vajadzīgi, viss ir labāk, nekā dzīvot uz pabalstiem un stāvēt ar izstieptu roku!” Šāds ieteikums gan nepamierināja citu komentētāju.

“Kāpēc ar izstieptu roku?! Es maksāju šajā valstī nodokļus. Un nemazus. No tiem, starp citu, arī NVA darbinieki saņem algas. Tad kāpēc cilvēkam, atnākot uz turieni, ir jāpacieš šāda attieksme?!” teikts kādā komentārā.