Teju 6 tūkstoši Facebook lietotāju dalījušies ar kādas sievietes publicēto stāstu, kurā viņa atklāj, ko šonedēļ piedzīvojusi Liepājā un izteikusi kritiku Liepājas pašvaldības policijas darbiniekiem.

Samanta raksta:

Vakar vakarā nācās sastapties ar kādu ļoti dīvainu un diezgan smagu situāciju. Ap 12 naktī, braucot prom no Liepājas pa Brīvības ielu, pa ceļam priekšā man brauc Liepājas pašvaldības policijas busiņš, netālu no tur esoša auto servisa pa ietvi diez gan ātrā solī soļo meitene ar mugursomu, labi saģērbusies, var teikt, ka labi kopts un audzināts bērns.

Neskatoties, ka pulkstenis ir jau pāri pusnaktij, viņa neizskatījās pilngadīga, un, pēc manām domām, pašvaldības policijai būtu vispār jāapstājas un vismaz jāapvaicājas, vai viss ir labi.

Bet šie mierīgu sirdi pabrauca garām, mazliet pabraucot gar meiteni, samazināju ātrumu, apskatoties spogulī, varēja redzēt, ka meitenei sejā ir asaras vai kas cits, nekavējoties izlēmu apstāties.

Meitene manu auto redzot un apstājoties, palika kā iemieta zemē, un nekustējās (šāda reakcija ir saprotama, jo man ir melns BMW un turklāt ir nakts, katra meitene savā prātā saprot to sliktāko).

Kad izkāpu no mašīnas, meitenes acīs tiešām bija redzamas asaras un satraukums. Meitene nebija alkohola reibumā, ne arī narkotisko vielu ietekmē, uz jautājumiem – ko tu tik vēlu dari uz ielas?

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!