Trešdiena Latvijas iedzīvotājus vairākās pilsētās pārsteidza ar visiem interesantiem laikapstākļiem – tika novērots, ka burtiski pāris minūšu laikā parādījās pelēcīgi mākoņi, no kuriem gan lija lietus, gan kaut kādos brīžos krita arī krusa.

Iespējams, šoreiz Aizkraukle izcēlās visvairāk, jo tieši tur, pēc aculiecieku video, izskatās, ka pamatīgi ir putinājis. Sagaidot šo iespaidīgo dabas parādību, kāda aizkraukliete šo brīdi arī nofilmēja un publicēja video “Facebook” vietnē.

Ja salīdzinām ar to, kas tika piedzīvots Rīgā un Aizkrauklē, tad salīdzinoši Rīgā viss bija krietni mierīgāk. Savukārt Aizkraukles iedzīvotāji uz mirkli varēja sajust īstu ziemas “garšu”. Tiesa gan, ne uz pārāk ilgu laiku, jo zem šī paša video komentāros cilvēka bija piebilduši, ka viss baltais brīnums ātri vien kūst.

Papildus tam viena daļa cilvēku labprāt gribēja izdzīvot šo ziemīgo sajūtu un piebilda, lai puteni sūta šurp pie viņiem, savukārt otra daļa cilvēku saka, ka var mierīgi iztikt un labprāt jau gaida pavasari.

Noskaties video:

 

Kā tiek vēstīts, tad atlikušais mēnesis un, iespējams, arī februāris siltuma ziņā neatpaliks no decembra un janvāra mēneša.