Tad atbraucu pie mammītes un viņa lēnām aizgāja manā klātbūtnē. Es biju šokēta, kā no tik stipra, veselīga cilvēka var aiziet nedēļas laikā. Sēdēju viena pati kaktiņā un raudāju, neviena māsiņa nepienāca klāt, tikai staigāja garām žāvādamās.

Es biju uz pauzes,” raksta sieviete, precizējot, ka runa ir par paliatīvo nodaļu “Biķernieki”. Tikmēr komentāros cilvēki vērš uzmanību, ka šajā situācijā ir neloģiskas detaļas. “Izsaku līdzjūtību, protams, taču kaut kas šajā stāstā nerīmējas… kā PALIATĪVAJĀ nodaļā var iestāties “vesels, fizisku darbu strādājošs cilvēks”?

LASI VĒL: Populārs astrologs atklāj, kuras 4 horoskopa zīmes, kuras ir vislabākās mammas

Šajā nodaļā aprūpē pacientus, kuriem vairs nav izredžu. Un kāpēc likt tādam cilvēkam ilgāk mocīties?” teikts kādā komentārā. “Vesels cilvēks un paliatīvajā nodaļā? Vesels cilvēks un onkoloģija?

Būtu nu priecājusies, ka mammai deva tādus preparātus, lai no sāpēm nav jākliedz…Paliatīvā aprūpe ir aktīva un visaptveroša to pacientu, kuru izārstēšana vairs nav iespējama, aprūpe.

Tās ietvaros prioritāra ir sāpju un citu simptomu kontrole ar nolūku saglabāt labāko iespējamo dzīves kvalitāti, līdz iestājas nāve.”