Kāda sociālā tīkla “Facebook” lietotāja dalījusies ar aizkustinošu stāstu par Valsts policijas (VP) darbinieku izpalīdzību viņas ģimenei svarīgā brīdī.

“Facebook” lietotāja Jūlija publicējusi ierakstu, kurā viņa pateicas VP darbiniekiem. Aizvadītajā svētdienas vēlā vakarā, kad Latvijā jau bija sākusies komandantstunda, Jūlijai pazvanīja meita, kura paziņoja, ka viņai tuvākajā laikā sāksies dzemdības un ļoti sācis sāpēt vēders.

“Dokumenti par iziešanu no mājas bija sagatavoti jau iepriekš. Netālu no manas mājas stāvēja Valsts policijas ekipāža, es apstājos pie tās un pajautāju, un paskaidroju iemeslu,” raksta Jūlija.

Policisti Jūliju pavadīja līdz meitas mājai, tad uzzvanīja uz slimnīcu un, kad meita izgāja no mājas, ar policijas mašīnu viņu aizveda uz slimnīcas dzemdību nodaļu. “Viss tika darīts ātri un laipni. Liels paldies!

Foto:

Diemžēl neatcerējos ekipāžas numuru, bet paldies jums visiem par darbu šajā grūtajā laikā! Esiet veselīgi!” noslēgumā raksta Jūlija. Iedzīvotājas pateicību publicējusi arī VP savā profilā un ieraksts guvis plašu atsaucību lietotāju vidū.

Darot labas lietas, apkārtējie tās viennozīmīgi novērtē! Labais vairo labo!