Sestdien, 22. janvārī, Aizkrauklē ielikts ģeogrāfiskais punkts Sporto visi kartē atnesa 5000 eiro laimestu 33 gadus vecai Aizkraukles novada iedzīvotājai, kura strādā kādā ražojošā uzņēmumā. Viņa pati domā, ka laimests “sācies” jau iepriekšējā dienā.

“Dienu pirms Sporto visi laimesta es iepirkos, un starp pirkumiem bija arī trīs momentloteriju biļetes – 007™, Simtgade un Pērle, no katras pa vienai. Biļetes biju jau paņēmusi un devos tālākās gaitās, kad pēkšņi pamanīju, ka 007™ biļetei ir pielipusi vēl viena – par kuru es nebiju samaksājusi,” stāsta laimētāja.

Viņa griezusies atpakaļ un devusies godīgi samaksāt par nejauši iegūto biļeti.

LASI VĒL: Izskanējusi jauna informācija par estrādes leģendu Margaritas Vilcānes dzīvi

“Es tobrīd domāju par pārdevēju, lai tikai viņai nevajadzētu maksāt par iztrūkumu. Jā, un pārdevēja bija ļoti priecīga un pateicīga par šādu rīcību.”

Vēlāk laimētāja šo epizodi atstāstījusi savai tantei, un tā vien noteikusi: “Nekas, drīz vien dabūsi to naudu atpakaļ.” – “Redziet, pagāja tikai viena diena, un es ar milzīgu uzviju dabūju atpakaļ ieguldīto. Godīgums atmaksājas.”

Laimētāja dalījās, ka vairākkārt jau piedalījusies Sporto visi, un katru reizi kartē atzīmējusi “savu” punktu Aizkrauklē.

“Tur ir visa mana dzīve,” viņa skaidro. Rezultātu uzzinājusi jau sestdien, neilgi pēc izlozes, jo gribējusi iegādāties vienu loterijas biļeti. “Paziņojums kontā mani jau gaidīja.

Ai, spiedzieni, kliedzieni no prieka un pēc tam no uztraukuma vēl sāka sāpēt galva,” viņa atceras un piebilst, ka tās jau “tādas patīkamas sāpes”. Ģimene un tuvinieki par laimestu esot informēti, bet plašākai publikai stāstīt neesot vēlmes.

Par to, kā laimestu tērēs, īstas skaidrības vēl nav. “Nekādi lieli pirkumi nav plānoti, tāpēc, visticamāk, laimests pagaidām būs kā drošības spilvens. Kaut ko nopirkšu arī sev – par atmiņu, bet pagājis pārāk īss laiks, tāpēc nevaru vēl definēt, ko tieši.”