Pirms pusgada skaļi dzeltenajā presē izskanēja kādas jaunas sievietes Elīnas (31) vārds, kurai piedēvēja attiecības ar Dailes teātra aktieri un režisoru Intaru Rešetinu (37), kura laulībā tieši tobrīd bija krīze.

Nu sarunā ar “Privāto dzīvi” Elīna atklāj patiesību. Viņa norāda, ka attēli un virsraksti žurnālā tikuši safabricēti. Patiesībā ar Intaru satikusies vien dažas reizes Dailes teātra kafejnīcā, jo kopā ar aktieri veidojusi scenāriju konkursam “Simtgades seriāls”.

Turklāt viņi pat nav bijuši divatā. Elīna pieļauj, ka viss stāsts tika uzpūsts tādēļ, ka abi redzēti kopā, sasaistot ar krīzi Rešetinu laulības dzīvē. Viņa uzsver, ka ar Rešetinu nav pat draugi, bet vien labi paziņas, un nekāda romāna viņu starpā nekad nav bijis.

Ieraugot savu attēlu uz žurnāla vāka, Elīna jutusies šokēta, un vēlējusies zvanīt un vaicāt, kas tie ir par meliem. Tāpat patiesībai neatbilst runas, ka abi tobrīd dzīvojuši kopā Rīgas centrā un pie viņiem regulāri ciemojušās abu atvases.

Arī pie Elīnas vecākiem Intars nekad nav bijis, norāda viņa. Pie preses ar savu notikušā versiju nav vērsusies, jo arī Rešetins norādījis, ka tam nebūšot jēgas. Elīna uzpūsto skandālu “norijusi” un nu dzīvo tālāk.

Tagad viņai esot labs darbs un bērniņš, bet ar Intaru nav nekādas saistības. “Mēs neesam bijuši kopā!” vēlreiz uzsver Elīna. Šobrīd Rešetinu pāra laulībā viss ir labākajā kārtībā, abiem soctīklos regulāri apmainoties ar mīlestības apliecinājumiem. Plašāk jaunākajā “Privātās dzīves” numurā!