Kāda sieviete sūdzas par pakalpojumiem klīnikā Rīgā, kur veikusi procedūru, lai atbrīvotos no dubultzoda. Portālā “sudzibas.lv” sieviete raksta, ka runa ir par Ulmaņu privātklīniku.

Viņa atklāj, ka procedūra ilgts aptuevni 45 minūtes – 5 minūtes konsultācija un 40 minūtes pati procedūra. Tas maksājot 200 eiro.

“Pirms procedūras speciālists teicās, ka uzņems foto, lai redzama atšķirība pirms un pēc. Lika parakstīt visus papīrus, iekārtoties, pielika aparatūru un tad teicās, ka tomēr aizmirsis nobildēt. Procedūras beigās pateica paldies, kā jūtos, un viss.

Jautāju, vai nav jānāk apskatīt rezultāts, teica, ka būtu vēlams pēc apmēram mēneša un ar mani sazvanīsies. Gaidīju zvanu, nesagaidīju un nav jau brīnums, jo rezultāts par 200 eiro procedūru pilnīgi nekāds, pat nav niecīgu izmaiņu.

Pieņemu arī, ka “aizmirsu nofotografēt ” arī tika iestudēts, lai nav ar ko salīdzināt, jo nemaz nebija plānots,” raksta sieviete. Tikmēr komentāji neanalizē klīnikas pakalpojumu kvalitāti, bet iesaka sievietei pamēģināt citas metodes, kā iegūt vēlamo rezultātu.

“Ir tāda metode, kas maksā mazāk. Tiesa, aizņem ilgāk nekā 40 minūtes. Tā ir – mazāk ēst (uzņemt mazāk/patērēt vairāk kaloriju),” teikts kādā komentārā.