Agnese soctīklos dalījusies savā piedzīvotajā rakstot: Īsumā par to, kā strādā Valsts ieņēmumu dienests….

Šis rīts sākās kā katrs. Pamostamies, taisāmies uz darbu, pamazām modinām bērnus. Pienāk brīdis, kad jādodas ārā no mājas un sākas…. Pie vārtiem piebrauc melna netrafarēta mašīna, no kuras izkāpj vairāki cilvēki un sāk jautāt, kā mūs sauc, manu vārdu tikai ar kādu trešo reizi sadzird (laikam nebija tāds, kādu vēlējās dzirdēt).

Stādās priekšā kā finanšu policija un uzrāda Valsts ieņēmuma dienesta apliecības. No manas puses, protams, izbrīns, kam seko tīri cilvēcīgs jautājums -kādā sakarā??? Uz manu jautājumu seko vienīgi atbilde tiesas lēmumā var iepazīties…

Ko? Kādā tiesas lēmumā, par ko ir runa??? Uz to, protams, ka neviens neatbild, tik sniedz tiesas ordeni par kratīšanu. Emocijas sakāpj, jo zinu, ka neko neesmu darījusi, lai nonāktu finanšu policijas vai VID redzeslokā.

Sāku lasīt, neko nesaprotu, grūti uztvert kaut vārdu, jo ir pamatīgs šoks un nesaprašana. Vienīgais, ko pamanu ir kaut kādas firmas nosaukums, kaut kāda persona, kas nu nekādā sakarā nav saistīta ar mani vai manu ģimeni. Bet tur ņem un melns uz balta ir mana adrese.

Protams, tīri cilvēcīgi, emociju izvirdumā sāku mēģināt skaidrot, ka šeit tādas personas nav un nekad nav dzīvojušas, bet tur melns uz balta, ka šāda persona deklarēta manā adresē.

Protams, neskatoties uz to, ka ir tiesas pavēste par kratīšanas veikšanu manā adresē, es kategoriski atsakos ielaist viņus savā māja, kur, atļaušos minēt, atrodas divi nepilngadīgi, tikko pamodušies bērni.

Jā saprotu, ka nepildu to, kas melns uz balta rakstīts, bet kaut kas tomēr nešķiet pareizi. Uz manu atteikumu ielaist viņus savā mājā seko atbilde, ka sauks policiju un veiks kratīšanu piespiedu kārtā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!