Kāda Facebook lietotāja vārdā Solvita savā profilā padalījās ar stāstu, kuru piedzīvoja kādā “Maxima” lielveikalā.

Solvita raksta:

“Sveicināti! Mans stāsts šoreiz būs par veikalu MAXIMA Gulbenē uz Rīgas ielas.15.03.18.vakarpusē iepirkos veikalā,pirku daudzas sveramas preces,tai skaitā vafeļkonfektes LAZY COW 2 gabalas.

Atnākot mājās vēlējos noskaidrot,cik tad īsti man tā viena konfekte izmaksāja,jo uz konfektes bij norādīts svars 31 grams.Skatos čeku,bet tur pārsteigums…manas divas konfektes svēra nevis 62gr,bet gan 174gr…?

Līdz ar to sanāk,ka visas pārējas manis pirktā sveramā produkcija svēra par 110gr vairāk nekā vajadzētu?.Iedomājaties,cik cilvēku tajā dienā tika apšmaukti?…kas zin,cik ilgi tas jau tā vēl notiek,varbūt ik pa laikam tiek piekopta tāda taktika-svaru neprecizitāte.Varbūt es neko nebūtu pamanījusi,bet tā interese par vienas konfektes izmaksu…man atklāja pārsteigumu.

Šodien gāju ciemos uz MAXIMU aprunāties,lai izskaidro,ka nu tas tā gadījās?Iegāju veikalā,nosvēru divas LAZY COW konfektes-65gr uz kontrosvariem rādīja,nosvēru arī 3 zefīrus 160gr.

Vadītāja bija ļoti atsaucīga,uzklausīja manu lielo pārsteigumu.Nosvērām atkal konfektes -65gr un devāmies pie tās kases,kur iepirkos,svērā-70gr,it kā neko,bet tomēr 5gr starpība.Vadītāja noteica,kāpēc nepareizi sver,būs jāsauc meistars,jo svarus viņi paši neregulē un kasiere vēl noteica,ka viņai ceturtdien esot licies,ka pa daudz sveroties preces.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!