Katram no mums ir mīļi radinieki, par kuriem mēs pārdzīvojam un rūpējamies. Slimība, ko sauc par vēzi, var pārsteigt katru, tāpēc Šerija nolēma smali aprakstīt savu pieredzi. Lūdzu, izlasi un pastāsti par to arī citiem, jo informācija, bez pārspīlēšanas, var glābt kādam dzīvību.

Šerija Heggere dzīvoja mierīgu dzīvi un gandrīz nekad nesūdzējās par savu veselību, līdz 31 gada vecumam. Viņai pēkšņi sākās sāpes kuņģī, sieviete vairs nevarēja ne normāli ēst, ne dzert, bet katra ēdienreize beidzās ar diareju.

15 gadu vecumā viņai diagnosticēja Krona slimību, tāpēc Šerija visus simptomus attiecināja uz sen aizmirsto slimību. Taču, sāpēm pastāvīgi pastiprinoties, viņa saprata, ka tas ir kas vairāk, nekā parastas kuņģa sāpes.

Sieviete izgāja kolonoskopiju un sāka gaidīt rezultātus. Redzot ārsta seju, Šerija Heggere saprata, ka ir jābūt gatavai uz ļaunāko. Viņai tika diagnosticēts zarnu vēzis, un tagad viņa aicina visus pievērst uzmanību uz iespējamajiem simptomiem.

Jebkuru slimību labāk ir nevis ārstēt, bet novērst. Liekais svars, ilgstoša uzturēšanās saulē, smēķēšana un pat sarkanās gaļas lietošana uzturā ir tikai daži no daudzajiem cēloņiem, kuru dēļ var rasties vēža audzēji.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!