Pavisam nesen kārtību sargātāju rokās nonāca drausmīgs video. Tas bija nofilmēts ar elitāras kondomīnijas lifta slēpto kameru amerikāņu pilsētā Aventūrā, netālu no Maiami.

Policisti pārsteigti skatījās, kā kāda sieviete nežēlīgi mīdīja ar kājām savu personīgo mājdzīvnieku. Spriežot pēc visa, noziedzniece pat nenojauta, ka liftā uzstādīta novērošanas kamera, un mocīja dzīvnieku visu brauciena laiku. Tikai tad, kad lifta durvis atvērās, nabaga četrkājainim izdevās aizbēgt!

Kā vēlāk noskaidrojās: nelietes upuris bija viņas pašas istabas ši-tsū šķirnes sunītis. Raksturīgi tas, ka saimniece sunītim bija iedevusi vārdu Tīrumiņš (no “tīrs”, nevis “tīrums”). Acīmredzot apkārtējiem viņa gribēja parādīt, cik ļoti sunīti mīl, taču bez lieciniekiem viss bija pavisam savādāk.

Iedzinusi nelaimīgo dzīvnieciņu stūrī, sieviete sita suni gan pa galvu, gan pa ķepām, gan pa vēderu. Bet, kad suns izrāvās no mocītājas, tā turpināja eksekūcijas citā lifta stūrī. Tikai, kad lifts tika līdz vajadzīgajam stāvam, noziedzniece atstājās no sunīša.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!