Igors ir veiksmīgs biznesmenis, viņam ir 35 gadi, pavisam nesen viņš apprecējās otrreiz. Nu viņa sieva ir 22 gadus vecā Valentīna.

Ar Valentīnu Igors iepazinās pirms četriem gadiem, viņa burtiski iekrita viņam rokās.

Ja precīzāk, Valentīnai bija skolas izlaidums un viņa bija atļāvusies iedzert nedaudz šampanieša.

Jauns organisms, kas iepriekš alkoholu nav pazinis, noreaģēja vētraini, meitene momentā apreiba. Viņai šķita, ka visa pasaule griežas. Valentīna gāja mājās, taču kārtējā krustojumā nenoturējās un sāka krist, par laimi, blakus bija Igors, kurš meiteni paņēma rokās.

Kaut kādā veidā Igoram izdevās izdabūt no meitenes adresi un viņš aizveda viņu mājās, bet meitene viņam neizgāja no prāta, eņģeliska sejiņa, gari viļņaini mati un gandrīz melnas acis. Igors iemīlējās no pirmā acu skatiena, viņš brauca uz Valentīnas māju katru dienu, aicināja uz kino un teātri, dāvināja ziedus un  dāvanas un meitene padevās.

Vaļai Igors bija pirmais vīrietis, vienīgais un pēdējais, viņa zaudēja galvu, viņai gribējās viņam vienmēr būt blakus. Pēc trim gadiem viņi apprecējās, aizbrauca kāzu ceļojumā un atgriezās mājās. Un kopš tā brīža viņu dzīvē parādījās trešais liekais, Valentīnas mamma.

Sievasmāte sāka meitai dīkt, ka viņai jādzīvo pie vecākiem, viņi meitu  izaudzināja, bet nu meita pamet viņus  vecuma galā vienus. Sievasmāte bija pārliecināta, ka ja reiz meitu dzemdējusi, tad tai jābūt vecākiem mūžām līdzās, jebkuri Valentīnas mēģinājumi iebilst beidzās ar skandālu un ātro palīdzību.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!