Roku ādai ir nepieciešama īpaša kopšana, jo tās vienmēr ir redzamas. Ne velti saka, ka sievietes vecumu parāda viņas rokas. Atdot rokām jaunību nemaz nav tik sarežģīti, mēs jums parādīsim, kā tas darāms!

Roku ādai ir plāns tauku slānītis, tāpēc kolagēna un elastīna šķiedras sāk sabrukt, novecošanas efekts kļūst vairāk pamanāms. Pastāvīgā mazgāšana un dažādu sadzīves ķīmijas līdzekļu iedarbība var stipri pabojāt rokas, tāpēc vajag rokas īpaši kopt.

Eksperti saka, ka olas baltums palīdz atjaunot elastību. Jāņem olas baltums un jāsajauc tas ar vienu ēdamkaroti medus. Tad jāieziež rokas ar šo maisījumu un jāļauj tam nožūt. Pēc tam jānomazgā rokas ar siltu ūdeni, tad ieziediet rokas ar nelielu daudzumu kokosa eļļas. Rezultātu pamanīsiet uzreiz.

Arī kartupelis palīdzēs jūsu rokām atkal kļūt gludām. Novārīt dažus vidēja lieluma kartupeļus un saspaidiet tos ar dakšiņu putriņā. Pievienojiet 2 ēdamkarotes olīveļļas, medu un pienu un lieciet šo maisījumu ledusskapī. Ieziediet rokas ar to 2-3 reizes nedēļā. Atstājiet uz rokām 15 minūtes, pēc tam nomazgājiet ar siltu ūdeni.

Mežrošu eļļa palīdzēs jūsu roku ādai atgūt elastīgumu un jaunību, šī eļļa ir arī ļoti barojoša. Masējiet ar to rokas katru dienu. Mazgāt rokas pēc masāžas nevajag.

Citrons ar cukuru

Izspiediet nedaudz sulas no citrona, pievienojiet tikpat daudz cukura un ierīvējiet šo masu rokās, lai uzlabotu mikrocirkulāciju. Nomazgāt rokas ar siltu, pēc tam ar aukstu ūdeni.

Mandeļu eļļa. Vakarā ieziediet rokas ar mandeļu eļļu, tad uz 5 minūtēm iegremdējiet rokas vēsā ūdenī, pēc tam ieziediet rokas ar taukainu krēmu un uzvelciet kokvilnas cimdiņus, atstājiet tos uz nakti.

Labi palīdz arī, ja ieziež rokas ar vazelīnu, uzvelk kokvilnas cimdiņus un atstāj uz nakti.

Nelietojiet pārāk karstu ūdeni roku mazgāšanai, jo tas sausina ādu.

Sargājiet rokas no aukstuma.

1430003

Ja laukā ir auksti, valkājiet cimdus.