Mūsdienu cilvēku ar kaut ko pārsteigt nemaz nav tik viegli. Tomēr šodien mēģināsim to izdarīt. Šajā materiālā ir savākta informācija par 10 cilvēkiem, par kuru eksistenci ir grūti noticēt.

Rasselu ģimene

Māte un viņas trīs meitas ir pasaulē garāko matu īpašnieces. Viņu matu kopējais garums ir vairāk nekā četri metri. Pie tam jāpiezīmē, ka meitenes aug, tāpat kā viņu bizes. Vai nu tik vien būs…

Kellija Lī Dikeja

30 gadīgā sieviete no Lielbritānijas kopš bērnības dievina komiksus. Viņa vienmēr ir vēlējusies būt līdzīga mutantei vārdā Pērkons. Kopš 20 gadu vecuma viņa sāka nēsāt savelkošo korseti. Pēc 7 gadiem viņas vidukļa apkārtmērs bija samazinājies divas reizes, bet tagad tas ir 40 centimetri. Neraugoties uz reāliem draudiem veselībai, Kellijai patīk savs tagadējais izskats.

Sems Bērnss

Puisis piedzima ar retu slimību – progeriju. Visu savu mūžu viņš cilvēkiem stāstīja par savu slimību, lai pievērstu uzmanību šai kaitei. Puisi nomira 2014. gadā 17 gadu vecumā.

Romario Dos Santos Alvess

Visu mūžu puisis bija sapņojis par milzīgiem muskuļiem. Taču tā dēļ īpaši saspringt negrasījās. Tāpēc ievadīja savā organismā sintolu – sintētisko eļļu. Lūk, kas no tā iznāca!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!