Kaila Džonsa – 29 gadīga meitene no Ārkanzasas štata, ASV. Viņai ir lielisks vīrs Kodijs, ar kuru viņa gribēja bērnus, taču diemžēl 17 gadu vecumā viņai tika veikta daļēja histerektomiju, kas viņas sapņiem par bērniem radīja smagas problēmas.

Izeja no situācijas, protams, bija. Laulātajiem vajadzēja atrast surogātmāti. „Par laimi, manas olnīcas nevajadzēja izņemt, tāpēc bioloģiski es varu būt māte. Problēma ir tāda, ka es nevaru iznēsāt bērnus pati,” stāstīja Kaila intervijā.

Ilgu laiku Kaila un Kodijs meklēja piemērotu kandidāti. Taču bez panākumiem. „Mēs ar vīru apprecējāmies 2012. gadā. Mana vīramāte vienmēr jokoja, ka varot kļūt mums par surogātmāti, stāstīja meitene. Bet ziniet, pēc mūsu ilgajiem meklējumiem es patiešām sāku par to aizdomāties…”

Pēc ilgstošas izmeklēšanas un ārstu skepses, Kodija māte bija savai lomai sagatavota. Tiesa gan pirmajā reizē nekas nesanāca. Bet viņi uzdrošinājās mēģināt vēlreiz.  Un  tā 2017. gada maijā mēs uzzinājām, ka esam stāvoklī!” priecīgi stāsta Kaila.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!