Nav noslēpums, ka banāns ir ļoti vērtīgs produkts. Augsts barības vielu sastāvs, fruktoze, saharoze, glikoze un visas pārējās labās lietas, kas ir banānos, nodrošina organismu uz ilgu laiku. Šajos augļos ir visas nepieciešamās vielas, lai uzturētu cilvēka organisma spēkus un veselību.

Turklāt banāniem piemīt pārsteidzoša īpašība izvadīt no organisma kaitīgās vielas. Jūlija Tarbata – dietoloģe, uzdrošinājās veikt organisma detoksu ar banānu palīdzību.

12 dienas viņa ēda tikai banānus, pie kam, ekoloģiski tīrus produktus, kas izaudzēti uz salas. Iedarbība, kuru banāni atstāja uz organismu, mainīja meitenes dzīvi!

Uzsākot diētu, Jūlijai bija veselības problēmas. Augsts cukura līmenis asinīs, gremošanas problēmas, piena sēne un depresija. Bez tam, Jūlijai ilgstošu laiku nekā nevarēja iestāties grūtniecība.

Ceļš uz banānu monodiētu bija pakāpenisks. Sākumā viņi ar vīru kļuva par veģetāriešiem. Ar laiku Jūlija un Pāvels izveidoja fermu, kurā sāka audzēt dārzeņus un augļus. Eksperimentu viņi veica kopā. Pāvels atbalstīja Jūliju.

Ēst tikai banānus 12 dienas. Nu tas tik ir gribasspēks! Bet rezultātu meitene pamanīja uzreiz.

1. Mani gremošanas orgāni nekad nebija tik labi darbojušies. Nekāda diskomforta! Apbrīnojams vieglums, es pat nemanīju, kas notiek manā kuņģī.

2. Es kļuvu atbrīvotāka, mierīgāka, mērķtiecīgāka. Banāni deva man pietiekami daudz enerģijas, lai es varētu veikt savus ikdienas darbus, bet lai tie nekļūtu par papildslodzi organismam.

3. Pirmo reizi mūžā es pamanīju, ka dienas laikā paspēju izdarīt visu ieplānoto bez steigas un piepūles.

Pēc diētas Jūlija pamanīja, ka āda kļuvusi gludāka, samtaināka. Pašsajūta bija ļoti laba! Pēc divām nedēļām meitene saprata, ka ir stāvoklī, par to viņa bija sapņojusi jau vairākus gadus.

Organisms bija attīrījies no toksīniem, bija uzlabojusies visu dzīvībai svarīgo orgānu darbība.

Protams, lai veiktu tik radikālu soli, kā augļu monodiēta, ir jākonsultējas ar ārstu.

Banānus ēst ieteicams visiem, kam ir problēmas ar sirds – asinsvadu slimībām, gremošanas traucējumi, problēmas ar arteriālo asinsspiedienu. Banānus vajadzētu ēst vēža slimniekiem un, protams, arī bērniem.